Dla Pacjenta

Umów się na wizytę!

Jeśli mierzysz się z problemami mowy, afazją innym schorzeniem lub pracujesz głosem i chcesz o niego zadbać — Umów się na wizytę i pozwól sobie pomóc!

Dla kogo to jest?

Dla osób z wadą wymowy

-Poprawa dykcji
-Poprawa wymowy
-Poprawa komfortu komunikacji

Dla osób pracujących głosem

– Dla mówców
– Dla nauczycieli
– Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją dykcję

Dla pacjentów neurologicznych

– Z problemami po udarze
– Po wypadku
– Podczas przebiegu schorzeń neurologicznych

cena usług logopedycznych

Ile kosztuje?

Koszt konsultacji to 160 zł. 

Każde kolejne spotkanie kosztuje 130 zł.

Ile trwa?

Zarówno sesja jak i konsultacja trwają 60 minut

Jak wygląda konsultacja?

logopedia dla pacjenta neurologicznego

Pacjent Neurologiczny

Podczas konsultacji dowiesz się, w jaki sposób mogę Ci pomóc, jak będą wyglądały sesje w Twoim przypadku, ile ich będzie oraz co możemy wypracować przez regularne zajęcia.

Należy jednak pamiętać, że wymaga to czasu oraz wytrwałości. Współpraca osoby chorej z terapeutą musi opierać się na zaufaniu i komfortu pracy. Stąd przebieg terapii – w najuczciwszy sposób – ustalam indywidualnie.

logopeda dla dorosłych - Kraków - Dla osób pracujących głosem

Osoba pracująca głosem

Podczas konsultacji omówimy problem, z którym przychodzisz. Wykonamy ocenę narządów artykulacyjnych oraz próby głosowe. 

Dowiesz się, w jaki sposób mogę Ci pomóc, ile to może potrwać.

Wspólnie ustalimy przebieg oraz warunki współpracy.

Jakie są efekty?

Efekty zależą od stopnia zaangażowania i poziomu choroby. W wielu przypadkach dzięki terapii jestem w stanie przyśpieszyć powrót do normalnej komunikacji pacjenta nawet o kilka miesięcy!

Jednak efekty są sprawą bardzo indywidualną. Więcej dowiesz się na indywidualnej konsultacji.

Dlaczego ja?

O mnie

Jestem Małgorzata Rucka, logopeda specjalizujący się w terapii dla dorosłych. Moja przygoda z logopedią rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, co oznacza, że posiadam bogate doświadczenie i głęboką wiedzę w dziedzinie pracy z pacjentami w wieku dorosłym.

Moja praca to nie tylko zawód, ale również moja pasja. To, co naprawdę mnie napędza, to możliwość pomocy osobom, które zwracają się do mnie w poszukiwaniu wsparcia w rozwoju swoich umiejętności komunikacyjnych. Przykładanie się do tego, aby ludzie osiągali swoje cele i poprawiali jakość swojego życia dzięki lepszej komunikacji, jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące.

Opinie klientów

„Bardzo polecam, duży profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, a dodatkowo przemiła osoba. Jestem 3 lata po udarze, ciągle jeszcze mam problemy z wymową. Dzięki ćwiczeniom i instruktażu do pracy w domu zaczynam wyraźniej mówić. W końcu ktoś mi pomógł — Dziękuję”

~centrume4

Kompetentna i profesjonalna, dodatkowo kontaktowa i bardzo sympatyczna. Budzi zaufanie. Tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób, prosto, klarownie.

~Kinga S.

Byłam pod opieką logopedy przez pewien czas i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie osiągnęłam. Logopedka, z którą miałam przyjemność pracować, okazała się profesjonalistką o dużej wiedzy i doświadczeniu. Jej podejście było empatyczne, wspierające i dostosowane do moich indywidualnych potrzeb.

~Ania L.

Zarezerwuj wizytę
    Scroll to Top